×

Choose your location

Delivery options and delivery speeds may vary for different locations


OPAX-1806 2 MP 1080P 4 in 1 HD 3.6mm Ahd Kamera
OPAX-1806 2 MP 1080P 4 in 1 HD 3.6mm Ahd Kamera
Best Seller

Store Details

Payment Methods

All payment methods are secure and covered by the Ebabazon Service Commitment

Payment Methods

OPAX-1806 2 MP 1080P 4 in 1 HD 3.6mm Ahd Kamera

$48.37
×

Reference Currency

price in Euro: 42.74€
price in Ruble: 3,535.74руб
price in Sterlin: £36.02
price in Türk Lirası: 552.71TL

Manufacturer : OPAX
Code: OPAX-1806 2 MP 1080P 4 in 1 HD 3.6mm Ahd Kamera
Stock : In Stock
Viewed: 892 times
×

Countries with Product Shipments

Price Country
Türkiye 1 (USD)

Product Description


ÜRÜN AÇIKLAMALARI


OPAX-1806 2 MP 1080P 4 in 1 HD 3.6mm Lens 48  IR Led Sony Chipset AHD Bullet

 • Video Output Mode AHD / TVI / CVI / CVBS 4 IN 1
 • 1/2.9" SONY 2.1 MP CMOS Sensor
 • 3.6mm Fixed Lens
 • 3 MP Lens
 • IR Distance 20M-30M Max.
 • WDR (WIDE DYNAMIC RANGE)
 • IR CUT Filter 
 • Day / Night
 • DNR
 • UTC
 • OSD
 • IP66 Metal Kasa

WDR (Wide Dynamic Range) nedir?

Wide Dinamic Range (WDR Geniş Dinamik Alan Oluşturma Teknolojisi); Işığın az olduğu veya ışığın yoğun olduğu(parlak) yerlerde ışığı ortalama düzeye getirerek gerekli olan yüksek kaliteli ve doğru görüntünün elde edilmesini sağlar. CCTV kamera sistemlerinde en sıkça rastlanan sorulardan biri, güneş ışığının etkisiyle ortamda oluşan yüksek ışıktan ve oluşturduğu sahte insansı ve cisimsi gölgelerden nasıl kurtulabilirimdir. Bu durum genellikle kamera sistemlerinin kurulu olduğu bölgeye kapı ve pencere tarafından gelen yüksek güneş ışığı yada aydınlatmadan kaynaklanır. Bu durumda en etkin çözümlerden biri kamera sistemlerinde yeni teknolojilerden biri olan WDR teknolojisine sahip kamera kullanmaktır. WDR özelliği sayesinde yüksek kontrasta neden olan güneş ışığı ve gölgeler dengelenir.

WDR (Wide Dynamic Range) nedir?

3D-DNR (Digital Noise Reduction)

3D-DNR (Digital Noise Reduction)

Digital Noise Reduction (DNR); 3D-DNR Nedir? 3 boyutlu olarak, resimdeki gürültüleri azaltma özelliğidir. Yeni nesil 3D-DNR özelliği, üst düzey sinyal/parazit dengesi oluşturarak mükemmel bir görüntü elde eder. Bu sayede sisteminizin %70'lere varan oranda daha uzun süreli kayıt yapmasını sağlar.Yansıma ve bulanıklık oluşturmadan düşük ışıklı koşullarda görüntüdeki parazitlenmeyi daha çok gidermek ve görüntü kalitesini geliştirmeye yardımcı olması için Ultra 3D-DNR ile görüntüler daha çok geliştirilmiştir. 3D-DNR basit olarak anlamı Sayısal Gürültü Giderme şeklindede yorumlayabilirz. Kamera içerisindeki sayısal işaret işleme devresinde uygulanan filtreleme yöntemi ile çevresel etkenlerden kaynaklı sinyal gürültülerini giderme için kullanılan özelliktir. Daha Net ve detaylı ve parazitsiz görüntü vermeye yarayan teknolojinin adıdır diyebiliriz.


Noise Reduction (Gürültü Azaltma)

Gürültü Azaltma teknolojisi, video sinyalleri sıkıştırılırken bazı bölümlerde oluşabilecek bozuklukları örtülemek, azaltmak amaçlı üretilmiştir.

Televizyon, Kamera, Vcd, Dvd player vb. pek çok üründe kullanılmaya başlanan bu teknoloji henüz sabit bir standart haline gelmemiş olsada pek çok büyük üretici firmanın ürünlerinde kullanılmaktadır.

Gürültü Azaltma Teknolojisi, görüntüde yer alan mevcut bozulmaları düzelterek kullanıcıya daha net ve dolgun görüntüler ulaşmasını sağlamaktadır.

Noise Reduction (Gürültü Azaltma)

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good